Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy csodás wifi routert...

Kaptam egy csodás wifi routert a t-hometol amivel akadt par problemam?

Figyelt kérdés

Szoval a heten kuldtek ezt a telefon internet modem wifi cucckombot: ZTE ZXV10 H201L


Ezzel csak az a problema hogy ha valaki pl telefonon yotubezik akkor nekem gepen mar 2000re ugrik a pingem. megis milenne a megoldas?


gondoltam arra hogy erre rakotnem a regi routert es akkor a thomeosra en csatlakoznek a masikra meg a tobbiek am ez a terv is fustbe ment mert osszekotes utan nem enged ra csatlakozni mobil ezkozrol "az internet letitlva nem lehet csatlakozni" Kerem valaki segitsen.



2016. febr. 18. 00:53
 1/2 levis56 ***** válasza:
Hívd fel a T-home ügyfélszolgáltatást,1412 ingyenes és kérj technikai támogatást,tanácsot.
2016. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezd azzal hogy le reszeteled a régi routert.Összekötöd a gépeddel lanon majd belépsz a menüjébe.Mivel MAC alapon szűr a T. így leklónozod a mac címét a gépednek és kikapcsolod a DHCP-t.Kihúzod a lan kábelt a gépedből és bedugod a ZTE valamelyik lan portjába.Így már lennie kell netnek.Hogy ez segít e a ping problémádon az már kétséges.

Sok sikert.

2016. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!