Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hotmailembe nem tudok belépni,...

Hotmailembe nem tudok belépni, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Volt egy hotmailem régen, tudom a jelszavát be akartam lépni a minap, és azt írja ki hogy úgy látszik valaki más is használja az e-mailed (ami teljességgel kizárt).

Azt mondja igazoljam hogy én vagyok a tulajdonos, és 1 kérdőívet kéne kitöltenem ahol olyanokat kérdez, hogy adjam meg azoknak az E-mail címét akik nekem küldtek vagy én küldtem nekik, az E-mailek tárgyát amiket én küldtem, és a probléma hogy nem E-maileztem senkivel, egyedül a játékok miatt csináltam. És akárhányszor megcsinálom azt írja ki hogy nem adtam meg elég adatot, hát persze mivel nem tudok mit, de az E-mail az enyém csak elfelejtődött. Fontos lenne..



2016. febr. 20. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Írjál nekik, és igazold magad a személyiddel.

Ugye valós adatokat adtál meg a regisztrációnál?

2016. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha telószámot adtál meg, kérd meg az oldal üzemeltetőit, hogy azon keresztül ellenőrizzenek!

küldenek egy sms-t, amiben lesz egy számsor. amit be kell gépelned oda, ahová ellenőrzés képen azt kérik. és lásd, már vissza is kaptad a fiókod...

2016. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyire régen használtad? Egy időben ha 30 napig nem léptél be inaktiválták ideiglenesen a fiókot. Lehetett újra aktiválni, de a levelek elvesztek. Ha huzamosabb ideig ezek után sem próbáltam belépni, akkor végleg törölték. Így már nekem sem működik. Előfordulhat, hogy a törölt fiókot valaki a világban ugyanolyan néven alkotta újra, és használja. Ez több millió embert figyelembe véve előfordulhat.
2016. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!