Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyton ledobál a Facebook...

Folyton ledobál a Facebook chat, miért?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy ellenőrizzem az internetkapcsolatot, holott közben netezek, szól a zene Spotify-ról, szóval a kapcsolattal nincs gond, és elég gyors is hogy ezt mindet egyszerre elbírja... Ilyenkor az üzeneteket sem kapom meg.

2016. febr. 23. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Monitorozd valahogy, hogy tényleg nem szakad-e meg a neted, akár másodpercekre. Futtatás -> beírod cmd nyomsz egy entert, a fekete ablakba beírod, ping www.google.hu -t. Egy időbe egyébként nekem is csinált ilyet chrome alatt, aztán újratelepítettem a gépet, azt hittem megjavult majd újra elkezdte. Aztán magától megszűnt. A facebook szerverével volt valami, de nem mindegyik accounttal csinálta.
2016. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!