Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Routernél meg lehet oldani,...

Routernél meg lehet oldani, azt, hogy ami közvetlen bele csatlakozik, tudja használni a maximum sebességet, de más eszközök, amelyek wifin csatlakoznak rá, le lehetne korlátozni egy megadott sebességre?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Router tipusatol, firmwaretol fugg. Ha a tiedre lehet valami mast, pl. OpenWrt-t, DD-WRT-t, Tomatot tenni, akkor biztosan van ra lehetoseg.
2016. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból szerencsés vagyok, mert a teljes sávszélességgel szedek kábelen, a wifi-re osztott net pedig tized akkora, mint amekkora az eredeti net. Ez a jel gyengeségéből adódik. Esetleg próbáld meg valamennyire leárnyékolni a routert. Tedd szekrény mögé, sarokba, kerítsd körbe valamivel stb.
2016. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 megnyerte a nap hülye kommentje díjat, gratulálok neki!

Kérdező: Mi a router típusa?

G.

2016. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Geniuseus, en jot rohogtem a #2-esen:D Ami hulyeseg, de mukodik, az nem hulyeseg.
2016. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ja, én is úgy szoktam lassan menni a kocsival, hogy nyomom padlóig a gázt, közben meg fékezek. Működik... :D

G.

2016. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!