Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan hozhatok létre Paypal...

Hogyan hozhatok létre Paypal fiókot?

Figyelt kérdés

Beírtam az email címemet, majd jött egy űrlap, amit kitöltöttem, és azután ezt írta ki a rendszer: We are not able to process your request. Please try again later.


Próbáltam később is, de ugyanaz.. valamit rosszul írok be? Vagy mi a fészkes fene van? Ezeket kell megadni: legal first name, legal last name, date of birth, street adress, apt/suite, city, state, ZIP code, mobile


Mi a teendő?



2016. febr. 26. 11:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy linket, ha valakinek hasonló problémája van, itt kezdje -> [link]


(katt az oldal tetején a szövegben erre: Paypal regisztráció, aztán SING UP TODAY!, majd Paypal for you)


Utána itt vannak lépésről lépésre a teendők: [link]

2016. febr. 26. 13:28
 2/3 anonim válasza:
Köszi szépen, hogy megosztottad, sokat segítettél, 3 napja ezzel szenvedtünk mi is.
2016. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen, máskor is!
2016. febr. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!