Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez az ingyen sms-láz?

Mi ez az ingyen sms-láz?

Figyelt kérdés
2 napon belül a 3. Csoporthoz adnak hozzá, ahol ingyen sms-eket tudok küldeni. Ez valami weboldalon fut általában keresztül, és facebookot kér az aktiváláshoz. Vannak tapasztalatok? Mert nekem gyanús az, h pl az oldal nem https-t használ, ami pedig a facebooknál alapkövetelmény. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez megbízható azért? Illetve, mi értelme van ezeknek a weboldalaknak? Tényleg ingyenesek, vagy jól sejtem, és az egész csak adathalászat?

2016. febr. 26. 22:41
 1/2 Molocsusok válasza:
Szerintem ne bízz meg az ilyen weboldalakban. Ha már a személyes információid után kérdezősködnek akármilyen okkal, nem megbízható az oldal! Legalábbis szerintem...
2016. febr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom :) csak azért lett furcsa, mert a facebookon már a 3. ilyen csoporthoz adtak hozzá 2 nap alatt
2016. febr. 27. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!