Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet két gép között...

Hogyan lehet két gép között interneten keresztül megosztani a fájlokat jelszavas védelemmel?

Figyelt kérdés

Az OP rendszer az egyiken Windows 7 a másikon pedig a 8-as verzió fut..Na most amikor beállítom a jelszavas védelmet, akkor kér valamilyen felhasználónevet is amikor létre akarom hozni a meghajtót, de oda nem tudom mit kell beírni..


Ha bárki tud segíteni annak előre is nagyon szépen köszönöm!



2016. febr. 28. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a linket és hogy időt fordítottál a kérdésemre...de sajnos nem vagyok előrébb, mert azzal tisztában vagyok, hogy lehet ezt a funkciót is létrehozna, azonban én a hogyanra lennék kíváncsi.


Az lenne az én problémám, hogy. példa:


Ha a szomszédban lévő A. személy is ugyanazon a hálózaton van, mint én, akkor, ezt én hogyan tudnám számára megakadályozni, hogy ő ne lássa azt a meghajtót, amit én létrehozok..mert oké nyilvános mappa meg nem nyilvános mappa, de ha ő is hozzáfér, akkor én azt hiába állítom át arra, hogy "megtiltom a nyilvános mappa megosztást" ha ő is ebben van benne...


Erre a jelszavas funkcióra lennék kíváncsi..hogy hogyan kell megcsinálni..hol hozok létre fiókot, arra, hogy a laptopon be tudjak lépni, ha kéri a felhasználónevet és a jelszót...

2016. febr. 29. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!