Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone netinfo nem működik?

Vodafone netinfo nem működik?

Figyelt kérdés

Havi megújuló 1 GB-os mobilnet előfizetésem van (egyébként feltöltőkártyás vagyok), a vodafone.hu-n van ez a netinfo oldal, ahol meg lehet nézni a rendelkezésre álló adatmennyiséget és az egyenleget Ft-ban.

Na most az a helyzet, hogy néha ez az oldal teljesen jól működik, de legtöbbször (kb. 10-ből 9 esetben) vagy ez jön be:

[link]

vagy kiírja, hogy nem a vodafone hálózatán vagyok:

[link] (ami hülyeség, mivel a képen is látható, hogy be van kapcsolva a mobilnet, a wifi meg ki van kapcsolva).

Amúgy ezen az oldalon nem kellett regisztrálni, nincs felhasználónevem meg jelszavam, simán ki szokta írni az egyenlegemet bejelentkezés nélkül, ha éppen nem szarakodik.

Van, hogy egy nap többször is bejön ez az oldal, de most már egy hete nem tudom megnézni az egyenlegemet, mert mindig ez a bejelentkezéses szar jelenik meg.

Ha vannak még itt Vodafone-osok, nálatok is rossz az oldal, vagy az én telefonommal lehet valami hiba?



2016. márc. 1. 12:29
 1/10 axonbite ***** válasza:
merre laksz esetleg határhoz közel? mert ha igen és automata hálózat választáson vagy könnyen előfordul hogy idegen hálózatra kapcsolódik. a hálózat választást állítsd manuálisra válaszd ki a hálózatod.
2016. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Régebben én is használtam, elég sokszor volt ilyen műszaki hiba, de NÁLUK. Hívd fel a 1270-ez, 5. menűpont, 0. élőben beszélhetsz az informatikussal.
2016. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link] [link]

2016. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 nem, budapesti vagyok

Lehet, hogy felhívom majd őket, vagy megpróbálom regisztrációval hátha úgy működik...

2016. márc. 1. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Töltsd le ezt az alkalmazást ha sokszor meg szoktad nézni az egyenleged.Sokkal egyszerűbb mint állandóan a böngészőn keresztül megnézni.


[link]

2016. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.

nem tudtam, hogy van ilyen, köszi!

2016. márc. 1. 21:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Az alkalmazásnál meg azt írja, hogy nem elérhető az országomban (miközben ott vannak alatta a magyar értékelések, kommentek...).
2016. márc. 2. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 pont az a probléma, hogy az sms nekem fizetős, az alkalmazást nem lehet letölteni és már a weboldal egyenleg infos része sem működik.
2016. márc. 2. 12:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Időzóna,dátum,tartózkodási hely minden magyarra van állítva?
2016. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!