Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook új like nem működik...

Facebook új like nem működik (többi lent) miért?

Figyelt kérdés
Én vagyok az egyetlen akinek nem jó a facebookon az új hangulatjeles like? Egyáltalán nem rakja ki a hangulatjeleket(csak simán a régi like felirat van), azthittem csak telon nem jo de pc n se, utana neztem de senkinek sincs ilyen problémája. Én lehetek az egyetlen akinek nem frissitették vagy mi? :D

2016. márc. 1. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ha windows phone-t használsz akkor megnyugtatlak, nekem se jött még meg a frissítés!
2016. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, iphone 6s t, de lényegtelen mert asztalo gépen se jo , a facebook accountommal van a hiba csak nem tom mi
2016. márc. 2. 00:12
 3/7 anonim válasza:

Megnyugtatlak.. Nekem se jó :/ se telefon (SamsungS5), se tablet(Tab4.), se pc..

igyekeztem utánanézni.. de sehol :O

2016. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Böngésző újratelepítés?


Ki-bejelentkezés?


Facebook app újratelepítése?


Nekem ilyen a windows 10-zel volt annó. Július 29-én kiadták, de nekem csak augusztus végén jelent meg az ikon, hogy frissíthetek rá!

2016. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

3. válaszoló vagyok!

Én újratelepítettem a böngészőmet a pc-n.. telefonon letöröltem, majd újratelepítettem a facebook appot.. sőőőt.. ma még resetelnem is kellett a telefont.. de utána se lett jó!! :( és már teljesen kétségbe estem hogy én vagyok az egyedüli, de akkor most megnyugodtam hogy nem :)

2016. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ismet 3. valaszolo!

jelentem a mai napon atallt magatol :)

Ugyhogy neked is atfog.. csak ido kerdese :)

2016. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is átállt tegnap :D nem tom nekünk mér késett de mind1 is :D
2016. márc. 9. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!