Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezen az "új" Facebook-on...

Ezen az "új" Facebook-on honnan tudhatom meg, hogy akinek írni kívánok, annak a normál, vagy a szájbavert egyéb mappájába megy majd az üzenetem?

Figyelt kérdés

Illetve, ha bekapcsolata azt a hulladék egyéb mappás vackot, lehet még 75 forintért valahogy a hagyományos mappába küldeni ismeretlenként? Ez az opció is mintha eltűnt volna.


Kösz a helpet!



2016. márc. 6. 22:57
 1/5 SylwerStone ***** válasza:
Ha ismerőse vagy, akkor megkapja az üzeneted, egyéb mappa viszont már nincs. Ha úgy írsz valakinek üzenetet, hogy nem vagy ismerőse, kap egy engedély kérést, amit ő vagy elfogad vagy nem.
2016. márc. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez az engedély kérés pontosan mit jelent?


Nem tudom elképzelni, hogy mire kérhetne tőlem engedélyt, én csak egy szerencsétlen levelet akarok írni neki. Nekem nem kell tőle semmilyen engedély, az viszont rettentően, hogy olvassa is el, amit küldtem neki!

2016. márc. 7. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tőled kér engedélyt, hanem a címzettől, eldöntheti, hogy fogadja-e az üzenetedet vagy nem.
2016. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ne azt döntse már el, hogy "fogadja-e vagy sem" (WTF???), hanem olvassa el, ha már egyszer elküldtem neki - nekem max. azt döntse el, hogy utána kezd-e vele valamit.


Nem írnám (pláne így), ha nem lenne fontos.

2016. márc. 8. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel telefonon ha annyira fontos, vagy keresd fel személyesen.

Amúgy egy telefonhívás is olyan mint ez az üzenet. A telefonja jelez hogy valaki hívja őt, de ő dönti el hogy felveszi vagy sem.

2016. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!