Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi bevételt hoz egy ilyen...

Mennyi bevételt hoz egy ilyen Youtube csatorna?

Figyelt kérdés
Heti egy videófeltöltés, melyek mindegyike kb. 1-2 ezres nézettséget hoz, de van közöttük néhány kiemelkedő, 5-6 ezres nézettséggel.

2016. márc. 8. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ki fog derülni. (azért a mekis melót még ne hagyd ott!)
2016. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)) Ja, nem magam miatt kérdezem.


Követek 1-2 ilyen csatornát és igazából tök hálás vagyok a készítőknek, hogy ilyen tartalmat úgymond ingyen szolgáltatnak, és csak kíváncsi voltam, hogy vajon mennyire éri ez meg nekik.


Amúgy nem magyarokról van szó, hanem amerikaiakról, úgy tudom, ez is számít.

2016. márc. 8. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Havi szinten pár ezer forint maximum. Persze ha a csatornának van néhány száz feltöltött videója, akkor némileg többet.
2016. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom az általad gondolt csatornának mekkora a havi nézettsége de olyan 100-200 Ezerre tippelek, az olyan 100-200$ havonta.

Sokan még nagyon nincsenek képbe a YouTube világával,hogy micsoda pénzeket lehet leakasztani,ezért csak hitetlenkednek. Na nem pont magyar viszonylatba,de ha az ember angol nyelvű videókat csinál és van havi 1-2 milliós megtekintése könnyedén megvan a havi $1000-$2000,de persze ennél jóval nagyobb nézettségeket is ellehet érni idővel.

És akkor már ott lehet hagyni a mekit ;)

2016. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" [link]


Ez alapján nem sokat. Majdnem 2 éves cikk, lényeg: csak akkor kapsz pénzt, ha Youtube partner vagy, egy 1-2 ezres nézettséget elérő videós nem hiszem, hogy azzá szokott válni. Ha mégis, akkor nagyjából ezer megtekintésenként 1 dollár itthon, külföldön lehet 6-7 is, de ezer dologtól függ.

2016. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!