Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Több amerikai is bejelölt...

Több amerikai is bejelölt ismerősnek valamiért de én nem tudok angolul, valaki aki jól tud angolul lefordítaná a következő mondatot? Én nem tudok angolul mért jelöltél be? A továbbiakban fordító által írok, és csak ezáltal tudom olvasni amit írsz.

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egy mondat de ha valaki segítene az nagyon jó lenne. Esetleg egy megbízható fordító oldalt tudna valaki ajánlani(ingyenest)

Előre is köszönöm a válaszokat a segítséget!


2016. márc. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
I can't speak English. Why did you send me a friend request? By the way, I can answer to your question with an internet translator.
2016. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2016. márc. 9. 06:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért az online fordítóval vigyázz, előfordulhat, hogy éppen az ellenkezőjét fogod mondani annak, amit akarsz. :) Nagyon rosszul fordítanak.
2016. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom ezért akartam valami megbízható fordítót.

De csak gondolja hogy nem azt akartam mivel tudja hogy nem tudok angolul remélhetőleg úgy áll hozzá.

2016. márc. 10. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!