Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopomra mostanában...

A laptopomra mostanában raktam fel egy Windows 8.1 Pro oprendszert, azonban az a problémám, hogy a wifi nem igazán jól működik vele, ugyanis sokszor beakad. Valaki találkozott már ilyen jelenséggel?

Figyelt kérdés
Többször is újraraktam, illetve a magától használt wifi driver helyett töltöttem le másikat is, de ugyanilyen maradt. Feladatkezelőben megnéztem, időnként az adatforgalom felugrik 7-10 MB/s-es értékre majd pár másodperc múlva visszaesik, pedig csak sima böngésző van megnyitva. Program nemigazán okozhatja ezt, ugyanis kb semmi nincs felrakva.

2016. márc. 9. 13:32
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Ha mondjuk Facebook oldal van megnyitva, azt hiszem az is frissít időnként.

Próbálj reklámszűrőt a böngészőhöz (pl. uBlock), hátha egyéb dolog terhel.

Chrome: [link]

Firefox: [link]


Feladatkezelőben > Részletek > Teljesítmény fül > Processzor terheltsége milyen?

2016. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!