Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamcordról le lehet tölteni...

Kamcordról le lehet tölteni videót?

Figyelt kérdés

Nem tudom ismeritek-e a Kamcord weboldalt. ww.kamcord.com

Mobilos játék streameket lehet nézni rajta előben, illetve vissza is lehet nézni régebbieket. Tudtok arra módot, hogy egy ilyen volt streamet (videót) letöltsek?



2016. márc. 12. 14:59
 1/2 CspCsj ***** válasza:

1.

Vannak fizetős programok, mint GetFLV vagy Jaksta.

2.

Vagy böngésző kiegészítések, pl. Firefox-on most kipróbáltam ezen a weboldalon a DownloadHelper-t és töltötte. (igaz hagyni kellett a háttérben a lejátszást, vagyis a műsor idejéig tart a letöltés)

Chrome-on talán a GetThemAll tud ilyet, de nem használok Chrome-ot.

3.

Meg vannak ingyenes programok amik tudnak ilyen adást rögzíteni, pl.

- VLC lejátszó (Hálózati műsor megnyitása menüpontnál beilleszted a video linkjét, és alul Lejátszás helyett Átalakítást válaszasz, utána Nyers bemenet kiírása és megadod hova mentse)

- FFmpeg (parancssoros program, használatához parancssorba írod a következő utasítást, vagy parancsikont hozol létre ezzel: D:\ffmpeg\ffmpeg.exe -i "link" -c copy D:\letoltesek\video.ts)

Ezekhez a programokhoz ugye kell a video közvetlen linkje, amit így tudsz a weboldalról kimásolni:

- lépj a video oldalára

- nyomj F12 gombot, és az alul megjelenő részen válaszd a Hálózat/Network fület

- itt kattints az újratöltésre (vagy nyomd az F5 gombot)

- a megjelenő listában keress "playlist.m3u8" sort (vagy chunklist..m3u8 is jó), és ezen jobbegérgomb > URL másolása/Link másolása vagy hasonló pontot

- ezt a linket kell beillesztened a kiválasztott program megfelelő helyére (vagyis ahogy írtam feljebb)


Ha valami nem tiszta, úgyis írsz...sok sikert!

2016. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. ápr. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!