Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en eladtam kódokat...

Ebay-en eladtam kódokat megkaptam a pénzt majd levonták? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ebayen eladtam Steam kódot. Elküldtem neki a kódot emailban.(Ezt feltüntettem a leírásban hogy ott fogom neki küldeni) Megkaptam a pénzt majd 1 hónap múlva levelet kaptam hogy levonták a pénzt a paypalomról. "We are writing to let you know that one of your buyers opened a chargeback with their card issuer. The buyer stated that they did not authorize this purchase."

Írtam nekik levelet de nem válaszoltak. Lehetőségem volt erre reagálni és bizonyítani hogy elküldtem neki. Küldtem prinscreeneket de erre sem reagáltak. Ma már ott tartok hogy folyamatosan vonják le a pénzt de úgy hogy nem tájékoztatnak előre. Elküldetem nekik a kódokat amit már beváltottak és visszakérték a pénzt és én nem tudtam bizonyítani hogy megkapták. Nem tudom mit tegyek. Valami tanács ? A pénzt azt már biztos nem kapom vissza de hogy lehet ez a rendszer ilyen mocskos ha a vásárló azt mondja nem kapta meg engem leszarnak hogy tudom e bizonyítani.De hogy is tudnám mivel minden digitális. Nagyon felbasztam rajta az agyamat és nagyon sok pénzt vesztettem.



2016. márc. 12. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem szabad steam pénztárca kódot eladni, mert felhasználják, és vissza kérik a pénzt. Annyit tehetsz hogy írsz az ebaynak. És a paypalodról levenni a pénzt..
2016. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rizikós dolog játék kódokat eladni, inkább használhatnád a steamet erre, valamivel azért biztonságosabb. Igaz akkor a pénzed stemen marad, de legalább meglesz.
2016. márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!