Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg időről-időre...

Miért szakad meg időről-időre a kapcsolat online rádió hallgatásánál?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig frissíteni kell az oldalt, és ez nagyon bosszantó. A géppel nincs gond mivel elég erős, a netkapcsolat hullámozna? Amikor mértem 9 Mbps-ot hozott ki ami szerintem több mint elégnek kellene lennie. Mindegy milyen oldalon próbálkozok a jelenség mindenhol fennáll. Mit lehet tenni?
2016. márc. 13. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A netkapcsolatoddal van a probléma.

Milyen routert használsz?

G.

2016. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szolgáltató által kapott ZTE ZXHN108L típusút.
2016. márc. 13. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:

A gép kábellel vagy wifin van rákötve?

Másik gépen/telefonon is szakadozik?

G.

2016. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Wifin keresztül működik. Telefonon még nem próbáltam, illetve csak úgy hogy letöltöttem a rádió app-ját. Na az egyáltalán nem működik, indításnál leáll az alkalmazás. De az más gond, gépen ettől működnie kéne. Amikor frissítem, olyankor nehezen tölti be újra az oldalt, tehát biztos hogy a kapcsolattal van valami. Sőt olyan is van hogy azt jelzi a gép, hogy nincs internetkapcsolat, és csak újracsatlakozással áll helyre a kapcsolat.
2016. márc. 13. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy a szolgáltatótól kapott cucc lesz problémás, tehát első körben próbáld meg telefonról is a rádióhallgatást (biztosan találsz olyat, amelyik gépen és telefonon is működik), illetve ha teheted kábellel kösd a géped a routerre és úgy is próbáld meg!

G.

2016. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld:)
2016. márc. 13. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!