Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet valós időben lekérde...

Hol lehet valós időben lekérdezni a .com domain idejét?

Figyelt kérdés

whois .net csak több hónapos adatot kér le.


Hol lehet a valósat lekérdezni melyik whois domain-en keresztül, egyáltalán melyik a hivatalos whois?



2016. márc. 13. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Igaz az, hogy ha whois privacy van a domain-en, akkor csak egy évvel hosszabbítja meg a WHOIS adatbázis a lejárati dátumot? (expiration date)


Pedig én hosszabbítottam meg 3 évvel és ugyanúgy domain privacy volt, és akkor 3 évvel későbbre írta a lejárati időt.

2016. márc. 13. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:
az internic.net a hivatalos és a whoisnet is innen dolgozik.
2016. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos hiába hosszabítottam meg 5 évvel, nem frissítik az adatbázist!


Lenyúlja a regisztrátor a pénzt és évente hosszabbítja!!!


Ez gusztustalan. Direkt ezért fizettem ki 5 évet előre!

Érdekes módon korábban gond nélkül beírtak 3 évet, igaz akkor lejáróban volt a domain.

Most várhatok akkor majd egy évet, és állítólag így sem fognak 5 évet beírni, hanem csak egyet a domain privacy miatt.


Ez miféle tisztességtelen dolog???

2016. márc. 13. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

A domainokat csak évente lehet hosszabbítani, de a regisztrátor kínálhatja többéves hosszabbítással. Ez sokszor olcsóbb is, de ha ettől a regisztrátortól el akarod vinni, a maradék éveket buktad...

Ezt elvileg közlik is a regisztrátorok valahol...

2016. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem 3 éve beregelték 3 évre! magyarul régen is az expirationnél a 2017 volt. 2014 ben lett 3 évre hosszabítva.


Tehát 2015-ben is 2017-et írt a lekérdezés.

2016. márc. 27. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!