Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a régi fiókomat...

Hogyan tudom a régi fiókomat visszaállítani a Shadow Fight kettőbe?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, az alkalmazáson belűl felcsatlakoztam a Google fiókomhoz (kettő van), és most jelenleg előről kell valamiért kezdenem a játékot. (Eddig 18-as szintű voltam, és most 1. Kb fél órája játszottam vele, nem is tudom miért véletlen lecsatlakoztam aztán újra fel és akkor törtébt ez. Kérlek szépen titeket, valaki sűrgősen segítsen! Nagyon sok idő volt mire ideág eljutottam, nem akarom előről kezdeni az egészet! Lenne rá mód, hogy valahogyan visszaállítsam a régi 18-as szintű karakteremet??

2016. márc. 13. 23:43
 1/1 A kérdező kommentje:
Elírtam. Szóval már rég hozzá volt csatolva a fiókom, és most véletlen lecsatlakoztam, majd újra fel. Várom a válaszokat! (Remélem lesz ilyen)
2016. márc. 13. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!