Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék internet és tv...

Szeretnék internet és tv szolgáltatót váltani. Még 2 hónap van a hűségidőből. Mi a menete a kilépésnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg a T-nél vagyok. Hallottam olyan pletykákról, hogy elég nehézkesen engedik ki az ügyfeleket... Ez mennyire igaz?

2016. márc. 14. 05:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudna álaszolni a kérdésre? Sűrgős lenne, köszi előre is!
2016. márc. 14. 18:20
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért azt nem gondoltam volna, hogy olyan nehéz kérdést tettem fel, hogy 24 óra alatt egyetlen válasz sem jön rá, de hát ez van..XD


Úgy látszik senki nem váltott még szolgáltatót rajtam kívül, vagy csak fél leírni a tapasztalatait?? Mindenesetre elgondolkodtató és egyben szomorú az igazság.:( Azért köszi mindenkinek a semmit! Úgy látszik itt csak "pattanás nőtt a pöc.hömön" és hasonló komolyságú kérdésekre remélhető válasz.

2016. márc. 15. 05:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Még csak annyit, hogy innen is látszik az a fene nagy szólásszabadság ami az országban uralkodik, hogy még egy ilyen egyszerű kérdésre se mertek válaszolni! No komment..
2016. márc. 15. 05:56
 4/4 anonim válasza:

Szép estét!


Ezt találtam: Abban az esetben, ha a hűségidő lejárta előtt előfizetői kötelezettségedet megszeged, Veled szemben az alábbiakban meghatározottak alapján kötbérfizetési kötelezettség keletkezik. Szóval kb. a hátralévő 2 hónapot kifizeted és kész, szerintem.


Üdv.

2016. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!