Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincsen wifi a pc m ben, ha...

Nincsen wifi a pc m ben, ha telefonnal tudok csatlakozni a routerre akkor onnan hogyan osszam tovább usb n a pc vel?

Figyelt kérdés

Valami program létezik erre?


Internet>>>>modem>>>>wirelles router>>>>android mobil>>>>pc


2016. márc. 16. 16:42
1 2
 1/15 nemcso ***** válasza:
Miért kínlódsz ezzel ? Pár ezerért lehet venni usb-s wifi adaptert.
2016. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A legtobb androidos telo alapbol tud usb tetheringet, beallitasoknal keresd.
2016. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azt hittem nem kell minden kérdést megmagyarázni, de ha tényleg ennyire a dedóban vagyunk akkor tessék:


Mert most kellene surgosen használnom.

Mert olyan lehetetlen körülmények vannak hogy 1 db konektor van egy szobában és nincsen elosztóm..nem tudom a netet eljuttatni a szájba szott pc hez. Külön szobában tudom csak rakni a modemet és a gépet :) (szobánként 1db villásdugó értem?) 120 megabites netem van gondolom hogy nem kábellel fogom használni? Nem veszek wifi adaptert meg lesz oldva majd csak most kellene ez hogy ma tudjam igy használni.

2016. márc. 16. 17:09
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Aláírom tényleg talán olyannyira kevés ember akarja ezt csinálni hogy szinte elképzelhetetlen ami engem érdekel, de a jó isten áldjin meg olvasd már el a kérdést...
2016. márc. 16. 17:12
 5/15 A kérdező kommentje:
Lerövidítem nehogy ne értsd meg. A legtöbb telón valóban van megosztás de csak mobilnetet oszt meg s nem wifit "továbbít"
2016. márc. 16. 17:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy segíteni próbálunk te meg kis sz*rházi módjára ugatsz :) még nem találkoztam olyan telefonnal ami nem tudna wifi tetheringet, bár állításod szerint borzasztó gyakori. Viszont az még egyszer sem jutott eszedbe, hogy a telefonod márkáját és típusát leírd. Arrogáns hülyegyerek.
2016. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bár tudnád te mekkora arrogáns hülyegyerek vagyok.. Tényleg a lehetetlent súrolja hogy megértsd a kérdést? Mert abból hogy továbbra is visszakérdezel ez jön le. Engem el lehet mondani bárminek, nem a kritikával van a gond, leszarom, csak valami ertelmes is írjon már, aki mond is valamit s nem csak beszél. Kevesebb ego több precizitás. Lehet boncolgatni hogyan válaszoltam neked, de ami " segítséget" mondtál reagáltam rá és elmondtam hogy nekem az miért nem jó és hogy én nem azt akarom csinálni. Most vagy észrevetted csak már ciki lenne normálisan válaszolni vagy tényleg nem érted még mindig Komolyabban: xperia mini st15i-m van cyanigenmod 4.4.4 rom van rajta. Meg van egy tabletem samsung smt113 stock 4.4.4 Ezek valamelyikével szeretném megoldani a kérdésben írt műveletet.
2016. márc. 16. 22:02
 8/15 A kérdező kommentje:
Légyszi le ne írd megint a wifi tethering szót, mert agyvérzést kapok. (Tudom ezt szeretnéd)
2016. márc. 16. 22:04
 9/15 anonim ***** válasza:

én egy másik vagyok, de azért leírom a wifi tethering-et, mert a cyanogenmod már a 10.2-es verzióban is támogatta, esetleg use the google, fiam.

És ha nyolcan mondják azt a rohadt megoldást, akkor illedelmesen beszélj velük!!

Vagy vehetsz ahogy az egyik előttem szóló mondta 2ezer forintért egy usb-s wifi-vevőegységet, ahhoz nem kell "VILLÁSDUGÓ"

2016. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha te egy másik válaszoló vagy akkor neked is nagyon szívesen elmondom hogy nem wifi tetheringre van szükségem, mert azzal mobilinternetet lehet megosztani. (Legalábbis én csak olyannal találkoztam eddig) Nekem arra lenne szükségem hogy egy androidos készüléket mint wifi adaptert használjak az asztali számítógéphez. Ennél érthetőbben nem tudom leírni.


Tudom hogy vehetnék ilyen olyan adaptert és azzal se perc alatt működne, de nem szívesen adok ki pénzt egy olyan dologra amit utána soha nem használok, hiszen ez is csak ideiglenes megoldás. Ez lenne a kérdésem, tud e valaki pl egy alkalmazást androidra vagy hasonlót. Kamerának pl tudom használni az egyik régi androidos mobilom a pc hez csatlakozva. Ezért gondoltam hogy ha ez is megoldható akkor nem veszek ezért pár ezerért usb wifi adaptert ami kb egy szar lenne...normális amin a nagy sávszélességű internet is "átmegy" az meg sokkal drágább elvből nem vennék.

Ha nem tud senki segíteni az sem gond nem fogom telesírni a párnám, de ne bohóckodjunk már egymással.


Remélem már mindenkinek sikerült értelmezni a kérdésem.

2016. márc. 17. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!