Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet az internet...

Hogyan lehet az internet sávszélességet korlátozni egyes számítógépeknek?

Figyelt kérdés
Pl. ha a szomszéd használja az internetünket, akkor hogy lehet beállítani, hogy ne foglalja le az egészet?

2016. márc. 16. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Router kiosztásba kell valahogy maximálizálni az adott kimenetet, ha wifi-n használja akkor meg sehogy, talán azt lehet beállítani hogy ha több csatlakozás van egyszerre akkor felezze, bár ez szerintem alapból így van. Router típust írd ide, és valami szaki egyből megmondja hogy kell.
2016. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cisco EPC3925
2016. márc. 17. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Számitástechnika - Hardver kategóriában írd ki, újra a kérdést de ne így.


Pl.


"Hogyan kell xy router egyik kimenetét maximalizálni a sebességet?"


És akkor leírásba pár mondatba leírod pontosan mit is akarsz. Mert szerintem ha látta is valami szaki a kérdésed kicsit hülyén hangzik és rá se kattintott, mert igazából a kérdésednek nincs értelme. pl. LAN2-t kell korlátozni a Router-en nem a gépet, nem is a netet.... remélem segítettem.

2016. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* LAN kimenetén
2016. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!