Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondana nekem valaki egy...

Csicsky kérdése:

Mondana nekem valaki egy angol nyelvű képfeltöltő oldalt?

Figyelt kérdés
Egy angol (vagy többnyelvű) képfeltöltő oldalt keresek (lehetőleg regisztráció nélkülit), ahová képeket tölthetnék fel és ahol a feltett képek korlátlan ideig elérhetők. Olyanra lenne szükségem, ahol a képeket bárki láthatja és regisztráció nélkül le is töltheti őket. Egy műszaki rajzot szeretnék megosztani, amit aztán bárki letölthet magának, hogy elkészíthesse a rajzon bemutatott szerkezetet (egy saját fékmegoldásról lenne szó egy gurulós sporteszköz számára). Fontos, hogy angol nyelvű (is) legyen, mert minél nagyobb számú érdeklődőt szeretnék megszólítani (olyasfélére gondoltam, mint a Pixabay, de nem tudom, hogy oda hogyan tölthetnék fel és meddig őrzik meg).

2016. márc. 18. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Dropbox és az összes általános jellegű felhőtárhely is kiválóan alkalmas a célra.
2016. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A [link] sem lenne rossz, mert itt nincs regisztráció és korlátlan ideig tárolja a képeket. Ha valakinek elküldöm a linket a képről, akkor a linkre kattintva a kép egyből látható és szintén regisztráció nélkül bárki letöltheti a képet. Ilyesmi kellene angolban (vagy többnyelvű).
2016. márc. 18. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A kepfeltoltes.hu nem tárolja korlátlan ideig, bármikor törölhetik egy szó nélkül a képed, a régiekkel egy idő után automatikusan meg is teszik.


Az értelmes felhőtárhelyek, amikre utaltam (Dropbox, Google Drive, One Drive, MEGA) viszont csak akkor törlik, ha szabályt sértesz. Szabályozhatod a megosztás körét, akár később is, és szintén nem kell senkinek regisztrálnia, hogy megnézze a képet/fájlt. Nevükből is következően angol nyelvűek; a GD és az OD tudnak magyarul is.


Egyébként még Facebook-on is megoldható a dolog, meg webtárhelyeken is, millió lehetőség van.

2016. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Regisztráltam a MEGA tárhelyre és feltöltöttem a képeket. Most hogyan érhetem azt itt el, hogy legyen egy linkem a képre, amit ha valakinek elküldök, akkor arra rákattintva egyből megnyílik neki és látja a böngészőjében a képet úgy, mint pl. ezen látni [link] Itt nem kell neki semmi mást csinálnia hozzá és aztán le is tudja tölteni előzetes regisztráció nélkül. Nekem ilyen megoldásra van szükségem és persze azzal, hogy a képek idővel nem lesznek törölve.
2016. márc. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!