Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölti be a Chrome a...

Miért nem tölti be a Chrome a háttérben megnyitott lapokat?

Figyelt kérdés

Évek óta Google Chrome-ot használok mert kifejezetten meg voltam vele elégedve eddig, de nem rég elkezdtem tapasztalni különböző anomáliákat.

Egyrészt a háttérben (görgővel, vagy ctrl+klikkel) megnyitott tabokat nemes egyszerűséggel baszik betölteni, amíg ki nem választom őket (tehát rá nem megyek az adott lapra).

Másrészt egy idő után korábban megnyitott (de még megnyitva lévő) lapokról elfelejti, hogy már be voltak töltve. Ez a nagyobb probléma.

Keresgéltem megoldás után, de nem igazán jártam sikerrel. Újratelepítés nem segített. Tudja valaki, hogy mit lehetne tenni, milyen beállítást kéne megváltoztatni?



2016. márc. 19. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nem bug, hanem feature!

[link]

2016. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óriási kösz a linkért, írták kommentekbe a kikapcsolását! Nem csak én szenvedtem miatta.
2016. márc. 21. 22:31
 3/3 anonim válasza:
Én is így vagyok, de nem érte3em a megoldást.
2016. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!