Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz hogy a facebookon szűrik...

Igaz hogy a facebookon szűrik a beszélgetéseket?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
úgy értem a rendőrség. és ha olyat írsz, akkor le is csukhatnak?
2016. márc. 20. 16:51
 2/7 anonim válasza:
Persze, a rendőrségnek sincs jobb dolga mint a Facebookos baromságokat olvasgatni.
2016. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem olvasásra gondoltam. azt csak azután, miután kiszűrik azokat a szavakat amik törvénysértő. teszem azt drog, fegyver, stb..
2016. márc. 20. 16:57
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet nem a rendőrség szűri, hanem ez csak ilyen facebookos automatikus dolog (nem értek ehhez..) és a rendőrség csak ezután nyomoz az illető után.
2016. márc. 20. 16:59
 5/7 A kérdező kommentje:
ti nem tudtok erről?
2016. márc. 20. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

"úgy értem a rendőrség. és ha olyat írsz, akkor le is csukhatnak?"

Nem feltétlenül.

A Facebook egy profitorientált vállalat, nem hatóság, nem bűnüldöző szervezet, illetve nem ad ki automatikusan hatósági szerveknek adatokat (csak kérésre). Tehát nem foglalkoznak azzal, hogy Te mit üzengetsz, addig, amíg ez nem böki más csőrét.


Ha annyira félted a magánszférádat, használj titkosított üzenetküldési lehetőséget:

* [link]

* [link]

* [link]

2016. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oks, köszi a tájékoztatást
2016. márc. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!