Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendesen pásztázzák a netet,...

Rendesen pásztázzák a netet, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Órákon át az egyik szálon lévő gerincvonalat ellenőrizték, ami miatt nem jött be pl Soundcloud, Reverbnation, Mixcloud, Myspace, Twoo, Badoo, Propeller, Elittárs, sok más kozossegi média oldal, külföldi oldalak és hirdetőoldalak tömkellege most meg a másik szálon lévő gerincet nyomatják. De továbbra sem jön be a CNN, BBC, Reuters, Pravda, New York Times, Herald oldalak nagyobb része, Lastfm, audiomack, rengeteg más oldal többek között a facebook sem. Nemcsak a t-onlinenál van baromkodás, hanem UPC-n is megy a folyamatos becsekkolás, zuzzák a netet rendesen. Tud valaki valami bővebbet még?

2016. márc. 23. 00:09
 1/6 A kérdező kommentje:
azt vágjuk mi miatt van,de meddig tart ez vajon?
2016. márc. 23. 00:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam a TOR böngészővel minden oldal működik.
2016. márc. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Thx ez meg sem fordult..:)
2016. márc. 23. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd, én mezei Firefoxot használok, Telekomos netről, és semmit nem érzékeltem :D
2016. márc. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is minden működött.

Honnan szeded ezt?

2016. márc. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a tor böngésző is, ha proxy szerverhez csatlakozol, tuti menni fog minden. :D
2018. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!