Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a csatornámról?

Mi a véleményetek a csatornámról?

Figyelt kérdés
Lehetőleg építő jellegű kritikát :) https://www.youtube.com/c/AdriánKorsós

2016. márc. 23. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

szerintem még rengeteget kellene fejlődnöd, nem sok háttértudásod lehet arról hogyan kell csatornát csinálni, vagy ha igen akkor nekem van teljesen más elképzelésem róla...


Itt arra célzok, hogy 4 másodperces videónak pl mi értelme? meg annyira tartalmas tényleg szórakozásnak mondható dolgot nem látok benne...

Lehet munkád van benne, mert elkészíted az animációkat, de kicsit túlzásnak vagy túlerőltetésnek érzem azt, hogy az ask.fm-es mondatot 14 másodperces videóba raktad...egy mondtad, legalább lett volna valami kreatívabb videó és pár mondat még...


Szóval szerintem először szedj össze több dolgot amit közvetíteni akarsz és azokból csinálj minimum 1 perces videókat, de jobb ha több...de ne legyen túl hosszú sem!


A párbajos videó önmagában megállja a helyét, mert van valami tartalma, de se eleje se vége, tehát nem sok értelmét láttam...inkább legyen kerekebb a történet, vagy több videó által legyen egy kerek történet (lehet én maradtam le valamelyik előzményéről).


23F

2016. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva ez egy olyan csatorna, amin látszik hogy felesleges erőltetni... az animációkban semmi egyedi nincs, nem kiemelkedő, a csatornán kb semmi nincs ami miatt érdemes lenne feliratkozni


csak az időd pazarlod.

2016. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet!


Szerintem próbálkozásnak nem rossz... nyilván sokat kell még tanulnod, de valahol el kell kezdeni!

Én összeállnék valakivel aki vicces történeteket (vagy meséket) tud kitalálni és ehhez készítenék animációkat. Nem muszáj extrém módon kidolgozni, a lényeg hogy alakuljon ki egy stílusod amit majd végigviszel és ezt tükrözzék a karakterek.


példaként: https://www.youtube.com/user/simonscat


Hajrá! :)

2016. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kritika :értelmetlen intro volt vagy bemutató semmi mondani valót nem fedeztem fel benne , no vicc ,csak valami krik kraksz össze-visszaság hogy rá lehessen mondani hogy animáció .


pozitív : a karakterek jók voltak


tanács : értelmesebb történet , jobb párbeszéd ,nem össze vissza animálás !

2016. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok kritikát.


Nekem már a való életben sokan mondták hogy legyen hosszabb stori, és most igazából dolgozok is egyen, csak hát az sok idő. (szerencsére annak lesz valami értelmes története is, de ezt majd döntsék el mások). Az Ask.fm-es videónak szerintem se volt értelme, egy idő után már azon gondolkodtam, hogy letőrlöm, de végűl inkább meghagytam...


A második kommentel ne értek egyet! Pont hogy a Gameplayok-ban, meg a vlogok-ban nincs semmi egyedi. Ez engem mondjuk zavarni is szokott, hogy pl: a haverom mondja hogy elkezd egy csatornát, meg kérdezem hogy mit csinál, és erre rávágja hogy gameplayozni fog, meg vlogolni. Elcsépelt műfaj szerintem (ez az én véleményem volt). A végén írtad hogy csak az időmet pazarlom, hát ez az én szemszögemből nem igaz, mert én ezt nem igazán a nézzetségért csinálom, hanem inkább a saját szórakoztatásomra. Ha kapok egy kedves kommentet, az csak plusz öröm nekem. Igazából azért nyitottam egy csatornát is mert van egy csatorna, (Ungdani) és akkora inspirációt kaptam a sorozatától hogy úgy gondóltam hogy én is neki állhatnák egy csatornának (mindenki figyelmébe ajánlom Ungdani csatornáját, keressetek rá :) )


A negyedik kommentelőnek, azt tudom mondani, hogy én is tudom hogy az első animációmnak, nem volt túl sok értelme, ezt én is elismerem, mert igazából koncepció nélkűl ültem le animálni :/. Hamarosan csinálok egy új csatorna bemutatót, az valamenyire taglalni fogja a csatornámnak a tartalmát, hát majd meglátom mennyire tetszik az embereknek.


UI: Az első kommentlő írta hogy az Ask.fm videómba lehet volna egy mondat vagy valami, és igazából egy ideig nem lesz szinkron, mert nem szeretném felválalni a hangom, mert vékony :P... Viszont köszönöm az építő jellegű kritikákat szerintem okulni fogok belőle :D

2016. márc. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!