Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek olyan létezik,...

Szerintetek olyan létezik, hogy a Facebook véglegesen blokkolja az üzenetküldést/fogadást?

Figyelt kérdés

Egy napja nem tölti be az üzeneteket se weben se az appon keresztül. Nem is kapom meg őket. De az ismerőseimnek jelzi, hogy fent vagyok.

A munkám miatt is fontos lenne a kollégáimmal itt beszélni.


2016. márc. 23. 15:42
 1/3 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ha telekomos neted van és mobilon is wifiről vagy, akkor egyszerűen a szolgáltatód hibája.

Sokan panszkodtak tegnap óta.

Leginkább várni tudsz (vagy másik DNS-t beállítani).

Esetleg próbáld áramtalanítani a modemet/router-t pár percre.

2016. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap este forrónak találtam a T-s routert, kikapcsoltam, mindent kihúztam, gépet is kikapcsoltam. Egy óra múlva bekapcsoltam, de a router nagyon nehezen indult el. Aztán később már minden rendben volt, azóta is betölti a Facebookot.
2016. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Telenoros a netem otthon. A mobilomon meg Telekom. De a munkahelyemről is megpróbáltam. Másik telefonról és másik szolgáltatóról. De semmi sajnos.
2016. márc. 23. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!