Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt irja ki a facebook a...

Ezt irja ki a facebook a kisvallalati oldalamhoz, mikor bejelentkeznek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

"Account Disabled Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page Body of an error/warning message. Title is: Account Disabled"

nem engedi, hogy bejelentkezzek. Miert?



2016. márc. 24. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem írta.

Nézd meg az oldalt, amit írnak (biztos megy bejelentkezés nélkül is).

Lehet, hogy a "kisvallalati" oldaladat magánszemélynek regisztráltad?

2016. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kisvallalkozokent vagyok regisztralva, vallalati e-mail cimmel. es egyszeruen magat az e-mail cimmel valo bejelentkezest letiltotta... viszont maganszemelyi facebook-al megtekintheto az oldal..
2016. márc. 24. 12:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jól regisztráltad, akkor valamilyen más gond lesz.

Nézd meg a FAQ oldalt, ott biztos ott van, hogy ilyenkor mit tehetsz.

Valószínűleg igazolnod kell magad (személyi) és a vállalkozásod.

2016. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az oldalam mar tobb mint 2 eves, es eddig mukodott. FAQ-nem talaltam hasznalhato valaszt...
2016. márc. 24. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Az semmit nem jelent.

Ha rosszul regisztráltad (pl. nem vállalkozásnak), vagy valami más okból gyanús, és csak most vették észre, vagy jelentette valaki...

na, akkor igazolnod kell magad és az oldalad is.

2016. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazoltam a ceget, kellett kuldjek egy igazolvanyrol kepet, kuldtem is de semmi valasz nem erkezett...
2016. márc. 25. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit, némi idő kell hozzá.
2016. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!