Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A steam megbízható? Nem kell...

A steam megbízható? Nem kell aggódnom hogyha bankkártyával fizetek, hogy lenyúlják róla a pénzt?

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megbízható,mert egy cég. Miért lenne nekik jó hogy lenyúlják? Nyílván nem az a céljuk hogy elbizonytalanítsák a vásárlókat hiszen az bevételkiesés.


Amúgy meg 21. században élünk,lassan már mindenhol lehet kártyával fizetni. Persze ha suttyó oldalakon vásárolsz akkor féljél,de ha nagyobb,ismert helyen (Amazon,e-bay,Steam,stb.)

2016. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. márc. 25. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére sok helyen megoldható kártya nélkül is a fizetés, én sem szeretem kiadni a bankkártyám adatait.


Például ott van a PayPal, amivel szintén lehet fizetni a Steamen. Alapvetően a PayPalnál is meg kéne adni a bankkártyád adataid, ami azért jobb, mert csak egy helyen kell megadni, nem X helyen. De szerencsére ez sem kötelező, ugyanis a PayPalt lehet úgy is használni, hogy bankszámláról utalsz rá pénzt. Ennek van egy olyan megszorítása, hogy meg kell egyezzen a PayPalon megadott neved és annak a bankszámlának a neve, amelyikről utalsz.

2016. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is paypal-t használok az ilyenekhez. Nem mert nem bízom meg a Valve-ban, de tőlük is ellophatják az adatokat hackerek, előfordul a legnagyobbaknál is. Valakiben muszáj megbízni, így a paypalt választottam ilyennek (kb legnagyobb pénzügyi szolgáltató, ha náluk nincs biztonságban akkor sehol sem), plusz a paypal jelszavam soha sehol semmivel nem jegyeztetem meg! Még steam-el sem pedig a steam folyton meg akarja jegyeztetni, ki van pipálva az opció mindig ki kell vennem. Úgy érzem biztosabbnak a dolgot ha mindig beírom a jelszót a tranzakciókor.
2016. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!