Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon írt hozzászólásaim...

Facebookon írt hozzászólásaim nem mindig látszanak. Miért?

Figyelt kérdés

Elvileg nem titkosítgattam le magam...


Az van, hogy hozzászóltam egy cég bejegyzéséhez. Közben mondtam is hangosan, mire a tesóm röhögött, és mondta, ő mindjárt odaír valami viccesebbet. Belépett tesóm a saját profilján, és meglepve tapasztalta, hogy nála nem látzsik az a bizonyos bejegyzés. Én az elküldést lecsekkoltam. Ha én profilommal megnézem akkor viszont látszik.

Én látom, magam hsz-ét, ő nem .


Egyébként nem vagyunk ismerősnek jelölve. De eddig se voltunk és az eddigi szövegeimet tudta elvileg olvasni.


Hol lehet a hiba????


Igzaából az kicsit másodlagos, hogy tesóm látja-e, fontosabb lenne, hogy a cég olvassalll



2016. márc. 25. 11:36
 1/1 San Bernardo ***** válasza:

Ha a cég feltesz valamit a Fb.-ra, jönnek hozzászólások.

Namost az eredeti posztoló (jelen esetben a cég) kontrollálhatja, hogy mi jelenhet meg hozzászólások közül. Tehát megteheti, hogy a te hozzászólásodat automatikusan törli a posztja alól, a többit hagyja. Ettől nálad, aki hozzászóltál, látszani fog, másnál nem.

Ez azért van, hogy ha te kiteszel valamit, ne trollkodja bárki össze-vissza. Amit te viccesnek talász, lehet, hogy a posztoló (cég) nem találja annak, és joga van törölni a te hsz.-odat. A cég olvasta - és törölte a nyilvánosság elől.

2016. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!