Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szép estét mindenkinek. Egy...

Suicide4 kérdése:

Szép estét mindenkinek. Egy olyan problémám lenne, hogy. Firefox van a gépemen (45. 0.1). Ötlet?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt semmi bajom vele, de most azt csinálja, hogy ha kilépek a böngészőből, bezárom, tök mindegy hány lap volt megnyitva és micsoda, amikor újra indítom csak egy üres lap nyílik meg. Pedig be van állítva, hogy saját kezdőlappal plussz a a legutóbbi lapokkal nyíljon meg. De mégsem. Minden bővítmény naprakész, nincs tiltva semmi. Már mindent próbáltam, de egyszerűen nem akarja az igazságot.A létező összes vírusirtóval átnéztem a gépet, de semmi. Régebbi Firefoxokkal is ugyan ezt teszik.Többször újra tettem, de semmi. És azért egy kicsit idegesítő, hogy ha véletlenül bezárom, vagy ha összeomlik, akkor visszatalálni oda ahol voltam. Ötlet valaki? Előre is thx

2016. márc. 26. 00:38
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Próbálj új profilt.

Pl. Start menü > Keresőmezőbe vagy Futtatásba: %appdata% > a megjelenő ablakban nevezd át a Mozilla mappát (előtte persze zárd be a Firefox-ot) > ezután indított Firefox teljesen új üres profilt hoz létre, ebben ellenőrizd, hogy működik-e. (a korábbi profil visszaállításához töröld az új Mozilla mappát, az átnevezett mappát meg nevezd vissza Mozilla-ra)

2016. márc. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, megoldotta a problémát:):):):)
2016. márc. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!