Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lehet ellenőrizni facebooko...

Le lehet ellenőrizni facebookon vagy hotmailes levelezőrendszerben, hogy ki melyik IP címről küldte a levelet? Normál felhasználóként?

Figyelt kérdés
IP cím, biztonság

2016. márc. 26. 12:10
 1/8 fersk ***** válasza:
És mire számítasz, mit érnél vele?
2016. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát válaszra lennék kíváncsi. Szerintem valaki kamu felhasználó néven irogat nekem. Szóval van rá megoldás?: vagy csak rendőrség?
2016. márc. 26. 13:33
 3/8 fersk ***** válasza:
Letiltod, spamnak jelölöd, jelented a staffnak - rendőrség nem nagyon foglalkozik vele. :(
2016. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó de lehet? Én ki tudom deríteni? Nem vagyok bent biztos, h kamu felhasználó de meglehet.

Onnan tudom, hogy kamu, ha egy ismerősöm IP címevan benn. Akkor ő a ludas. (az ismerősöm)

2016. márc. 26. 13:41
 5/8 fersk ***** válasza:

IP címet az ISP (szolgáltató) osztja. Időnként (hacsak nem fizet fix IP-ért komoly összeget valaki) változik.

Lásd ma a tiéd: [link]

Jegyezd meg.

Nézd meg holnap, holnapután is.

2016. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fersk ***** válasza:
Sajnálom hogy nem érted. Ne privátba.
2016. márc. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazán nem értem, mi a bajod a priváttal... mindegy, ha neked ez ennyire a mániád leírom ide:



de azt nem tudom leellenőrizni, hogy aki küld nekem levelet a facebookról annak mi az Ip címe?

2016. márc. 26. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod, az IP címek nem nyilvánosak, csak az oldal üzemeltetői láthatják.
2016. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!