Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A legnagyobb gépigényű játékok...

Deák Ervin kérdése:

A legnagyobb gépigényű játékok toplistáján a legelsőhöz csak intel proci és nvidiás videókártya van írva. Amd procival és videókártyával futna-e?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy venni akarok egy új gépet. a lényeg hogy én amd fx 9590-et és asus r7 370 4gb ddr5-öt akarok. És ehhez Intel I7-4770 és Nvidia gtx 980 van írva. De én nem nagyon akarok Intel procit és nvidia videókártyát. A lényeg hogy futna-e azzal a procival és videókártyával amivel én akaraom? A ram Kingston 4x8gb 2133mhz lenne.
2016. márc. 26. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mondtad hogy milyen jatek. Igy konkretba nem tudon mondani. Azert azt ajanljak, mert a fullos beallitasokhoz kell. Nem maxon de azon biztos megy minden. Menni fog ha 1080p 16:9 en akarsz jatszani, de ne feledd nem maxon!


Am attol messze van a te vidikarid, ha az az ajanlott, akk nincs gaz, minimum legyen meg azt kesz.


Am mi a baj az intel es nvidiaval?

2016. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyengébb cpu,erősebb vga.Volt 2 Intel-es és 2 AMD-s konfigom és csak azt tudom mondani,hogy a gyakorlatban semmi különbség a kettő között.Lehet,hogy egy Intel konfiggal ugyan azért az árért lesz 10%-kal több fps-ed,de ha majd az AMD kevés lesz valamihez,akkor már az Intel is.
2016. márc. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az fx 9590 az gyengébb CPU nak számít? Én azt hittem hogy az egy nagyon kemény CPU. És amúgy semmi bajom az intellel és az nvidiával csak az AMD procinak nagyobb a teljesítménye és azért gondoltam hogy jobb. Na de ha már AMD procit akarok akkor már úgy voltam vele hogy AMD videokártya legyen.
2016. márc. 26. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem,hogy az AMD vonalon maradva elég lenne egy olcsóbb/gyengébb cpu,a vga meg lehetne drágább/erősebb.
2016. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Az fx 9590 árahoz képest nagyon lassú, sokat fogyaszt, ráadásul drágább alaplap kell hozzá, az olcsóbbakkal baj van, felejtsd el, ha jót akarsz magadnak, csak szívnál vele, nézd meg a tesztet róla:

[link]

2016. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

#5

Te megnézted azt a tesztet?Játék benchmarkoknál ha 1-2 fps-sel van lemaradva a 3770K-tól és a 4770K-tól,akkor lassú?Árához képest?Ilyen procit már csak használtan lehet kapni ha jól tudom.Úgy meg nem drágább,mint egy i7.A kicsivel több fogyasztás nem számít.Ezt már sokszor kiszámolták.Főleg most a rezsicsökk. után ez már nem ütőkártya.De jó,hogy még mindig nem szoktak le az emberek az AMD ok nélküli fikázásáról...

2016. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ok nélkül írtam ezt, olvasd el a tesztet, i5öt kapsz az árán, ami olcsóbb, ráadásul nem kell hozzá plusz hűtés, mert a gyári is elég és az alaplap is olcsóbb hozzá, a 120 W-al nagyobb fogyasztás nem kevés, az egyszálas teljesítménye is kicsi
2016. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!