Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért pont abban az országban...

Miért pont abban az országban tiltja le a YouTube a videót?

Figyelt kérdés

Multkor megnéztem a zenék szerzői jogát, és ott láttam hogy vannak amelyeknél csak 1-2 országban tiltja le ha felhasználom, van hogy 225 országban, és van hogy sehol. (Németországban például szinte az összes olyan videót, amiben Michael Jackson zenék hallható, letiltja.)

Szóval mi alapján van, hogy melyik országban mi legyen letiltja?



2016. márc. 27. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Lehet orszag szamara serto esetleg. Vagy az eltero jogilag hogy mit lehet eg adott orszagban feltolteni.
2016. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg videom van, németországi megtekintésre tiltva. Érdekes, hogy csak ide van korlátozva, nem lehet tudni miért. Ilyenek a németek. Különösebben nem érdekel, a többi országban látható. Ha viszont már 225 országban nem látható, az már ciki lehet, főleg ha Mo. is köztük van. Ilyenkor érdemes az értesitésben küldött kifogásolt zenelistán végigmenni, mert lehet, hogy csak egy zene miatt van. Ekkor a vidiről ezt az egy számot szerkesztéssel lecseréled és ujra feltöltöd. Végülis kérdésedre a konkrét válasz, hogy nem lehet tudni, talán a tartalomtulajdonosok és kiadók szigorubb előirásai miatt van.
2016. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!