Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UTorrentből eltűnt minden...

UTorrentből eltűnt minden torrentem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma bekapcsoltam gépet és volt kb 300 eddig letöltött torrentem, szóval eléggé zavaró, hogy most minden ok nélkül eltűntek (még a nem befejezettek is) és ez nem az első alkalom volt... Ha csinálok egy rendszer-visszaállítást, akkor megoldódna, vagy mi a teendő?

2016. márc. 27. 14:45
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Ha csak a programból tűntek el, akkor abba a mappába kell lépni, ahová a letöltések mentek. Innen újra lehet indítani a torrentfájlokat. Ja, igen! 2.2.1.-es verzió ajánlott a kliensből...
2016. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nCore letöltéseid vannak?
2016. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A letöltött torrentjeid itt vannak:

...\AppData\Roaming\uTorrent

Innen töltsd be őket, de ha különböző helyekre mentettél akkor mindegyiknél be kell állítani, majd egyesével ellenőrizni fogja.


Ajánlott lementeni a fenti mappa tartalmát (nem most hanem akkor amikor tele van a torrent kliens), mert ha elveszik akkor elég visszamásolni és minden torrent visszaál.

2016. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem is ilyen problémám van. és nekem ncore torrentjeim vannak. egy pár nap után minden torrentem törlődik (a mappában megvannak, csak a kliensből törlődnek, tehát nem tölti vissza őket, ami miatt korlátozták is a letöltésemet). ezt egy pár hete csinálja csak, de bosszantó, mivel nem nyitom meg minden nap a utorrentet, így fel se tűnt egy darabig, mivel abban a tudatban voltam, hogy a háttérben ugye fut a program, és tölti vissza.. de amikor megnyitottam egy új letöltés miatt, akkor láttam, hogy minden más eltűnt, és aztán meg is büntettek. tudom, hogy a mappából vissza lehet állítani, de nem hiszem, hogy ez normális, hogy minden nap ezzel kellene foglalkoznom, pláne, hogy eddig ott voltak a torrentek addig, amíg én manuálisan nem töröltem őket. és a program beállítások között sehol sem látom, hogy hol lehetne ezt beállítani. meg eleve nem tudom, hogy miért és hogyan lépett életbe magától ez az automatikus törlés
2016. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cseréld le a kliensedet másikra, van bőven választék
2016. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!