Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HOVÁ TŰNT a sorozatgyilkosokka...

BdrM kérdése:

HOVÁ TŰNT a sorozatgyilkosokkal foglalkozó oldal? Nagyon érdekes volt és a legapróbb részletekig elmesélte az "illetők" gyerekkorát, a tettük részleteit, dátumokkal, nevekkel, eredeti rendőrségi jegyzőkönyvekkel, képekkel.

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 27. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
2016. márc. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ismerem, ez sajnos nem az. Megvolt már akkor is amikor az eredeti futott, és tartalmilag sajnos a negyede sincs
2016. márc. 29. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

esetleg.

[link]

2016. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a domian regisztrátorát

[link]

Kókai Lászlót - kéne megérdeklődnöd.

Mert bár a tartalom már nem érhető el, de a domain él, és a rá hivatkozó webszerver is működik.


Illetve az Internet Archívumban elérhető a lementett változata:

[link] &crypt=b6mlzu8ydlx9bnz8j1apecyg0ulct1fk&printable=&code=q4tsctil

2016. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam is Neki. Nem hinném, hogy miattam indítaná újra az oldalt, az archívumot meg sajnos nem sikerült megtalálnom (nyilván én voltam a béna). Mindenesetre köszönöm mindkettőtöknek, nem hittem volna, hogy valóban választ kapok a kérdésemre
2016. márc. 31. 02:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, én voltam a figyelmetlen, mea culpa.

Szóval az Internet Archívumban tárolt változat:

[link] [link]

2016. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM!!! Le is mentettem! Kb 1 éve tartogattam a könyvjelzőim között, hátha újraindítják. :) god bless you!
2016. ápr. 5. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!