Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 3 hónap alatt a tabletemen...

3 hónap alatt a tabletemen (ketten használjuk, böngészés, YouTube, játék) 25 gigányi adatforgalmat produkáltunk. Ez sok (gondolom az)? Ti mennyit szoktatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 29. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A Youtube azért tekintélyes mennyiségű adatforgalmat tud generálni.

(Esetleg ha aktív online adatáramlást produkáló játékról van szó, az is azért meg tudja dobni szépen.)

Egy pár perces SD videó kb- 5-10 megabájt. A HD jóval több. Na meg ha mondjuk egy fincsi fél órás videót nézel, az simán súrolhatja a 100 megát. Molnár Krisztián lerészegedős élő közvetítése meg gigabájtos nagyságrendű.

Szóval... nem lehetetlen az a 25 giga.

Ami engem illet, 200 és 400 mega közötti a havi adatforgalmam tableten.

2016. márc. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az kevès. Youtubbal akár egy hónap alatt is lehet 25 gigát összehozni erőlködès nèlkül.
2016. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én fél hónap alatt 24 gigát használtam

wifin

2016. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Okostelefonnal wifin 3 GB/hó környékén, mobilnettel 200-400 megabyte/hó ha adnak ingyen netet. Számítógépen súrolja az 1Gb/napot, laptopon nem mértem.
2016. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Laptopon az elmúlt 16 napban 17 Gb :) Most megnéztem.
2016. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!