Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 651-es hiba. A DNS kiszolgáló...

JimbóGames kérdése:

651-es hiba. A DNS kiszolgáló nem válaszol, vagy hibát jelentett. Megoldás?

Figyelt kérdés
DIGI szolgáltatónál vagyok. A Digitől bejövő kábel működik, ha közvetlenül a gépbe dugom tudok csatlakozni az internetre. Viszont ha egy routerbe szeretném bekötni, az nem sugározza a netet. Bekapcsol a router, telefon (laptop) érzékeli, hogy működik, de ennek ellenére nem tölt be semmit, azaz nem sugározza a netet. Olvastam egy fórumon, hogy ez szolgáltató felöli hiba, ne is próbáljam megoldani. Felhívtam a DIGI-t ahol egyértelműen azt mondták, hogy nem tudnak vele mit kezdeni. Annyit mondott, hogy esetleg hangoljam újra. Ha esetleg tényleg ez a probléma, akkor valaki tudna linkelni egy oldalt ahol leírják részletesebben(mert ilyennel még nem foglalkoztam)? (TP-Link-54M Wireless Router TL-WR54G)

#internet #hiba #651 #PPoEE hiba #Wifi router hiba
2016. márc. 29. 12:30
 1/1 fersk ***** válasza:

Talán segít:

[link]

2016. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!