Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha elfelejtettem a...

Mit tegyek ha elfelejtettem a youtube felhasználónevem és jelszavam?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elsőre furán hangzik de elfelejtettem a felhasználónevem is. Azért szeretném a segítségeteket kérni mivel a multban (3-4) éve feltöltöttem egy pár olyan videót ai mostmár nagyon kínos és le szeretnél törölni öket. Most mivel nincs meg a felh.név és a jelszó se ezért nem enged be a google azt szeretném kérdezni hogy ilyenkor mit tudok tenni. És az osztálytársaim ezért cikiunek. A válaszokat előre is köszönöm. És bocs a helyesirásért.

2016. márc. 30. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A youtuben egy e-mail címmel vissza tudod szerezni mindkettőt: https://www.youtube.com/account_recovery
2016. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel benne vagy a videóban, ezért ha csinálsz egy másik accountot akkor onnan tudod jelenteni, hogy ez a videó a te személyiségi jogaidat sérti.
2016. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De sajnos ne vagyok benne csak a hangom!!
2016. márc. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!