Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tablet, böngésző. Bejön nekem...

Tablet, böngésző. Bejön nekem egy napja ez, mikor megnyitom, és nem tudom, miért. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sőt nem csak megnyitáskor, hanem ha új lapot nyitok, akkor is és van mikor csak random böngészés közben is. Itt ez: [link]

Rohadt zavaró, hogy csak úgy random felugrik, ha épp olvasok valamit vagy ilyesmi.



2016. ápr. 1. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd át az alkalmazásaidat, hátha feltelepült valami kéretlenül. Ha nem találtál semmit, akkor szedj le egyenként minden alkalmazást és böngésző plugint amit az utóbbi pár napban telepítettél.


Telepítsd fel a Comodo Mobile Security appot és futtass le egy vírus keresést. Ha minden kötél szakad állítsd vissza a gyári beállításokat a tableten.

2016. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg volt két kéretlenül feltelepített app, töröltem, most jó. 😀
2016. ápr. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!