Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma már net nélkül használhatat...

Ma már net nélkül használhatatlan a számítógép?

Figyelt kérdés
Van egy gagyi gépem (mai viszonylatokban) de netem nincs (csak telón). Na most, ha letöltök valamilyen játékot az rögtön a nethez akar nyúlni valami frissítésért ami miatt nem indul vagy kéri h lépjek be meg mittomén. De nem csak a játékoknál hanem egy csomó programnál is.

2016. ápr. 2. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Veszel egy olcsó adaptert és meg tudod osztani a netet a telefonodról:

[link]

2016. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az se korlátlan :D

Meg Szerinted max 32kbps (de szerintem ezt sose éri el) elég ahoz h pl belépjek a mestermcbe és singlebe toljam?

2016. ápr. 2. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát az nem nagyon.Az általában telepítés után leszed 100mb-t ha jól emlékszem.
2016. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Feltöltés után van 200mb (növelhető) elhasználható adatforgalmam, ilyenkor krv.a gyors :D szóval egyszeri 100mb megoldható. De utána szimplán a bejelentkezéshez elég?
2016. ápr. 2. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég.Mondjuk én nem nagyon játszottam vele csak a tesóm,de korlátozás mellett is el szokott indulni,mondjuk az 128kb/sec.
2016. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

No mindegy.

De a sniper elite se akar net nélkül feltelepítődni.

2016. ápr. 2. 19:12
 7/7 csigusz27 ***** válasza:

Keress portable verziót (nem kell telepíteni)

sniper elite 1 nekem olyan van és simán megy net nélkül.

2016. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!