Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom törölni a vírust?...

K.Ádám085 kérdése:

Hogy tudom törölni a vírust? Vírusos a gépem. Ha megnyitok egy weboldalt gyakran átugrik egy új oldalra magától. Továbbá ha megnyitok egy oldalt, a videók egyáltalán nem indulnak el, villogó reklámok vannak helyette.

Figyelt kérdés

Illetve kéri, hogy frissítsem az ilyen-olyan media lejátszóm. Amire ha rákattintok, egy teljesen más jellegű oldalra navigál.

A problémám az, hogy nem távolította el a vírust egyetlen vírusírtó sem. Újratelepítettem a gépet és sajnos ugyanezt csinálja. Az újratelepítéssel le kellett volna törlődnie a vírusnak. Újabb problémám, hogy a telefonom (android) ugyanezt csinálja. Hogy kerülhetett rá a vírus? Nem volt soha összekötve a laptoppal. Mi lehet a megoldás?


2016. ápr. 4. 02:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a router-ed vírusos?
2016. ápr. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

A hiba inkább a böngészőben keresendő. Talán valamilyen betolakvó kiegészítő, vagy hasonló.

Próbáld ki egy frissen telepített másfajta böngészővel. Ha azzal jó, vagy maradj annál, vagy a régi, megszokott böngészőt távolítsd el, utána pedig az ott maradt mappá(i)t is, mert azok tartalmazzák a régi beállításokat, adatokat. Sőt, igazság szerint még a Registryből is érdemes lenne eltávolítani minden rá vonatkozó bejegyzést. Utána lehet újra telepíteni a böngészőt, de csak megbízható forrásból letöltve.

2016. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A gépet telepítettem újra számtalanszor, és így is az első megnyitott weblapnál is villognak a reklámok, átnavigál egy másik oldalra.

Nem tudom, mit tegyek.

2016. ápr. 4. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt futtasd le:

[link]

2016. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez sem segített... :(
2016. ápr. 4. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy BIOS vírus lehetett.
2016. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!