Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Titeket is idegesít, amikor...

Titeket is idegesít, amikor ismerőseitek Facebookon folyamatosan megosztják a kamu mindengyebenblog.hu és a hihetetlenhírek.hu híreit?

Figyelt kérdés
Komolyan elkeserítő sokszor, hogy amúgy értelmes, normális emberek hogy képesek bedőlni ostoba, kamu híreknek és megosztják, mintha valami hiteles forrás lenne.
2016. ápr. 4. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, mert nem osztják meg
2016. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, mert az ilyen buta ismerőseimet letiltottam már.
2016. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lajos54 ***** válasza:
Egyébként pedig ezek az oldalak (meg még több másik) a ludas a dologban, mert soknál nem a megosztás(i kényszer) van kiírva, hanem csak annyi: "A folytatáshoz kattints ide". A kattintás természetesen egyben megosztás is, de ezt "elfelejtik" közölni...
2016. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem csak az idegesít, hogy mennyi buta ember használja a Facebook-ot... :-)


Ez az ami valóban elkeserítő! :-)


ui.: Inkább foglalnák el magukat valami értelmes dologgal!

2016. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lajos54 ***** válasza:
Ahhoz, hogy ilyen oldalra kerüljön valaki, nem feltétlenül kell a facebookot használni. Egyre több ilyen van, ahol csak akkor lehet megtekinteni a tartalmat, ha minimum lájkolod, vagy megosztod, előre. És ráadásul mindezek után kiderül, hogy valami nagy, szenzációhajhász címmel ellátott blődségről van szó. Ha véletlenül ilyen oldalra kerülök, azonnal húzok is el onnét. Borravalót ia csak utólag szoktam adni, ha meg vagyok elégedve...
2016. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen bejegyzést csak megnézni akarod, de megosztani nem akarod, akkor kattints rá és ha megjelent a tartalom az idővonalon, akkor azonnal töröld :) Kilehet így trükközni, nem kell fennmaradjon feltétlen.
2016. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!