Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyivel gyorsabb a vezetékes...

Mennyivel gyorsabb a vezetékes internet, mint a vezeték nélküli (wifi)?

Figyelt kérdés

Jelengleg van egy TP-LINK TL-WN722N wifi vevőm, de azt tapasztaltam, hogy játékoknál magas a pingem, és a letöltések/feltöltések sem túl gyorsak. Az internetem sebessége elvileg 65 Mbps (Windows írja, pontosan nem tudom a többi adatot), azonban egy internetes teszt mindössze 10 Mbps-os sebességet tüntet fel, feltöltésnél pedig 0,57 Mbps-ot. A kérdésem az lenne, hogy gyorsabb lenne-e az internet vezetékkel?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 4. 15:44
 1/2 Tengor ***** válasza:

Ha a wifi miatt lassú a kapcsolat, akkor igen, a vezeték sokat fog javítani rajta.

Ha eleve vacak a kapcsolat, akkor teljesen mindegy, hogy vezetéket v. wifit használsz.

2016. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Meg olyat se halottam még, hogy pont 65 Mbps -os internet csomagot árulnak valahol. 50 vagy 100 szokott lenni a következő lépcső.

Ki az internetszolgáltató? Mi a router és/vagy modem pontos típusa?

2016. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!