Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell törölni a Messenge...

Hogyan kell törölni a Messengeren belüli válaszaimat egy csetablakban, hogy a másik fél, a következő leírásának megfelelő dolgokat lássa, ha esetleg most ráírnék, vagy ő akarna rámírni?

Figyelt kérdés

Régebben (mikor még egészen kicsi voltam) gyakran írkáltam rá,az osztálytársaimra,elég kínos szövegekkel...és ezekből a kínos ráírkálásokból kínos beszélgetések lettek...Akkoriban én nem nagyon jöttem ki a társaimmal,de mára már nagyon sokukkal erős barátságokat kötöttem...rengeteget beszélgetünk az iskolában,de nem merek rájuk írni Facebookon,mert akkor meglátják milyen nyomi voltam...

Tehát,szeretném a messengerből kitörölni az üzeneteket (amiket én írtam nekik),úgy hogy ne lássák,hogy én miket írtam,vagy válaszoltam...ők láthatják a saját válaszukat,csak az enyémet ne tudják elolvasni...(van egy ismerősöm,aki valahogy megcsinálta,hogy a válaszai helyett,csak piros kiírást láttam (nem letiltott,vagy ilyesmi))

Szóval,lehetséges ez?


2016. ápr. 10. 09:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!