Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube partnerségről pár...

YouTube partnerségről pár fontos infó érdekelne, valaki?

Figyelt kérdés

Régen láttam ezekkel kapcsolatban YT videót de már nem találom.



-Hogyan kell úgy csatolni a számlát hogy közben ne legyek egy cégnél se partner? ( Pl .Machinima és társai, nem akarom hogy még az 500 ft ot is lenyúlják...) láttam régen ilyen tutoriált.


-Ha spedpaintot rakok fel, pl. egy fan artot az szabály ellenes? ( Úgy halottam tutoriálban majdnem mindent szabad, ez is az lenne? )


-Van olyan partner cég AMI megvédi a fan animációt?

Mármint úgy hogy ne keljen kis kapukat használnom.

(CSAKIS PARODY VIDEÓK)


-0 feliratkozóval lehetek yt partner? ( Mindent a 0-árol akarok kezdeni, a jelenlegin sok a jogvédett zene )


-Ha jogvédett cucc és pénzt keresek vele, beperelnek v csak a videóm lesz tiltva?



2016. ápr. 12. 11:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok ebből meggazdagodni, tudom nem is lehet belőle megélni, de ha keresek egy keveset már az is jó, az nekem azt jelenti hogy nem kell gürizni a pár száz ft ért, inkább itthon maradhatok angolt tanulni és rajzolni és YouTubera is fel pakolhatom a rajzokat.
2016. ápr. 12. 11:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Szabályzat: miért nem olvasod el? Nem titok, nyilvánosan elérhető hogy mit kell betartani. Ráadásul többségében magyar nyelvű súgót is fenntart a Google erre.


Jogvédett tartalommal nem kereshetsz pénzt, ha azt olyan módon használod fel amit a szabály (megint csak el kell olvasni) nem enged. Ha ilyen tartalmakat töltesz fel, csatornádat olyan állapotba hozhatod hogy a bevételszerzést is letiltják.

2016. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfogom olvasni,csak azért akartam megkérdezni mivel 1-2 youtuber is rakott fel ilyen pl JustVidman
2016. ápr. 12. 16:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Erről nincs is ott semmi :D
2016. ápr. 13. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem partnercéggel akarod, akkor a google reklámszolgáltatójával kell összekapcsolni, az AdSensel. Akkor a videók bevételének az 55 százalékát megkapod, míg ha partnercégnél vagy akkor az is lenyúl valamennyit, az attól függ hogy kivel szerződsz. Nem nagyon lehetsz partner akkor ha 0 feliratkozód van, mert mivel nincs tartalom ezért nem szívesen szerződnek veled. Nem tudom hogy az AdSensel hogy van, mert a weboldalos részén leellenőrzik hogy megfelelő e a tartalom vagy hogy elegendő e... Én a Fullscreennél vagyok (asszem a 2. legnépszerűbb) és meg vagyok vele elégedve. YouTubeon csak ez a 2 variáció van: Partnercég vagy AdSense. Bár nagyon nehéz befutni, főleg magyarországon alig kaphatsz pénzt mert kevés a reklámozó, viszont pl amerikában annyi reklámozó van hogy minden egyes videó előtt van reklám + még a YouTube Red is. Ne használj copyrightos zenét a következők miatt:

YouTubeon több copyright szint van és a legelső már kapásból az hogy nem kapsz belőle pénzt. EZ egészen elmehet addig hogy letiltják a videót, automatikusan törlik, de előtte adnak egy kis időt hátha te törlöd le... Ha nem törlöd le időben akkor ez egy nagy seb lesz a csatorna életében, mert fél évig korlátozzák a YouTube funkciókat. Ha pénzt akarsz szerezni a videókkal és jó zenét akarsz alá rakni akkor van pár copyright nélküli zene kiadó. Pl itt van a legnépszerűbb, a NoCopyrightSounds. Innen válogathatsz a zenék közül: [link]

2016. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a választ, nos nem most akartam bele vágni, csak akkor ha meglesz a megfelelő pc és rajztábla.

Animációs cuccokat és spedpainteket akartam felrakni, na meg kisebb sorozatokat legendák alapján. Biztos a magyarok is néznék de kétlem hogy keresnénk vele valami lényeges pénzt, de az is pénz szóval jól jönne, föleg mivel nem a pénzért csinálnám így a pénz csak + dolog lenne.


Régóta rakok fel videókat, igaz semmi komolyat de érdekel a dolog.

2016. máj. 15. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!