Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet youtube-on sok...

Hogyan lehet youtube-on sok nézzetséget hozni a csatornámra, mit tegyek hogy nézzenek az emberek?

Figyelt kérdés

Elfogadok tippeket: Hogyan reklámozzam magam hogyan hirdesem csatornám stb?

Választ normális emberektől várom hülyék kíméljenek.



2016. ápr. 13. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen videókat kínáló csatorna?
2016. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem kezdésnek megtenné, ha tudnád használni a keresőt. Akár itt, akár más fórumokon. Ez a kérdés naponta 2.szer előkerül.

Azokat olvasd el !

Egy hülye.

2016. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Télleg az vagy bőnyálal tudod mitcsinálhatsz
2016. ápr. 13. 18:03
 4/10 anonim válasza:
0%
Pannóniás a testvéremmel okosan emberkedj mert megtalálak kirángatom belőled az életet.
2016. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem emberkedtem ezidáig, de ha ha valaki olyan ostoba, hogy ennyit sem tud, az nagy szívességet tenne, ha nem csinálna YouTube csatornát. Legyen Ő bárkinek is a testvére. :D Képzelem ennyi ésszel milyen csatorna lehet. Be ne merd linkelni, nem érdekel !!!
2016. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát még annak menyi esze lehet aki ismeretlenül emberkedik másnak, aztán meg csodálkozik ha az utcán jól megverik. Tudod ez az az oldal ahol ha az ember nem tud valamit kérdez nemindenki van a számítógépelé beragadva mint te te szájhős. Ha igazán ember volnál nem itt kefélnéd a nyelved hagyad már szóra se betűre nem vagy méltó innetől kezdve írhatsz bármit te hajléktalan! :D :D
2016. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hadjad tesó a kutyák csak ugatni tudnak ez meg egy palota pincsi. Tóth Sándor a nevem keres meg facen pincsi ott emberkedj ne itt.
2016. ápr. 13. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért keresnélek meg ? Mi közöm hozzád ?

Egyébként igen, ez az oldal valóban arra való, hogy megkérdezd, amit nem tudsz. Na de előtte illene tájékozódni.

Amikor írtad a kérdést ugye jelzett a rendszer, hogy ilyen kérdésből van már vagy fél ezer ? Ugye ? Persze te leszartad, inkább kiírtad újból, mint egy pelenkás bébi, aki arra sem képes hogy elolvasson pár kérdést. Nem . Neked mindent alád kell tenni.

Persze ilyenek a gyerekek. ketten is kevesek volnátok. Egyébként sem bántok iskolás gyerekeket. Inkább tanítom őket. Pont így mint titeket.

Szép estét !

2016. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tornai Katalin válasza:
Jó nagy bunkó vagy Pannóniás.Mi közöd van hozzá ki hogy érdeklődik dolgok után ki hogy szerzi meg a magának való információt.Én nekem semmi közöm a másik 2 emberhez de egyetértek velük hogy egy kötekedős bunkó vagy,és inkább te viselkedsz gyerekesen.Na szép estét.
2016. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyi közöm van hozzá, hogy fele ennyi buta ember lenne Magyarországon, ha ismernék, és tudnák használni a Google-t.

Az itt felrakott kérdések 95 %-ra választ kaphatunk 10 másodperc keresgélés után.De nem, Ő kiírja ezredszerre is. Na ezért vagyok bunkó, és ezért kötekedem.

2016. ápr. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!