Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megosztás után a video automat...

Megosztás után a video automatikusan folytatodik Hogyan lehet ettől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Különböző linkekre kattintva ez jön be nekem általában, hogyan lehet átugrani a lejátszásra hogy ne kelljen megosztani?

ABP-vel már probáltam, nem megy. Vagy valamit rosszul csinálok.



2016. ápr. 13. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd más forrásból a videókat. pl. [link]
2016. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom:

Megosztás-megnézés után visszamegyek a saját oldalamra, ahol már ott a megosztott videó. A megosztott ablak jobb felső sarkában van egy halvány lefelé mutató nyílféle. Erre kattintva feldob néhány opciót, köztük a Törlést is. Rákattintva eltűnik az idővonaladról és senki nem látja, hogy megosztottad.

2016. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 jó, azt tudom hogy megoszthatom, talán privátban is és senki nem látja meg le is törölhetem utána. De hogyan lehet kivédni hogy ne kelljen semmit megosztani hanem a video induljon el a kenyszsermegosztás helyett?


#1 ezt mégis hogyan? A link nem oda visz.

2016. ápr. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!