Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Routerrel blokkol...

Hogyan lehet Routerrel blokkolni HTTPS weblapokat?

Figyelt kérdés

Elvileg megtaláltam, de nem adja...

Régen egy márkátlan 3 ezer forintos routerrel simán megoldottam, csak sajnos most ASUS van.


Link: [link]



2016. ápr. 13. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Oda van írva, hogy "Https weblapok nem szűrhetők".

Szóval a jelen esetben sehogy. Maximum a 443-as portot tilthatod le, de akkor egyik HTTPS oldal sem fog bejönni.

2016. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Na és a fent említett portot hogyan tudom tiltani?
2016. ápr. 13. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a "Hálózati szolgáltatás szűrő" fül alatt.
2016. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3-as jó helyet adott meg: a Tűzfal -> Hálózati szolgáltatás szűrőben kell a 443-as portot tiltani.
2016. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de esetleg elsődleges névszerverként átirányíthatod máshova az adott URL-t. (Félmegoldás, tudom.)
2016. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Böngészőben le lehet tiltani, pl. Chrome menűjében.
2016. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy windóz frissítést akarom letiltani, de valami igen-hatásos módon. A routeren akarom letiltani, mert a windóz 10 hez nem értek (annyira se mint a routerhez).


Elvileg le lett tiltva az automatikus frissítés telepítése, de attól még letölti, és ugat is (csajom gépe)


Mindenkinek ment a zöld kéz, de még nem tudtam megoldani. Ezt a névszervert sem vágom

2016. ápr. 14. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg guglival: windows 10 update disable.
2016. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!