Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Két gépet szeretnék otthoni...

Két gépet szeretnék otthoni csoporttal összekötni. A hálózat beállításában kérném a segítségeteket?

Figyelt kérdés

1. gép:

Win7 Ultimate

wifi adapterrel netezek cisco EPC3925-ös routeren keresztül. Ehhez a hálózathoz szeretnék kapcsolódni a 2. géppel.

2. gép:

Win7 Prof.

kábellel csatlakoztattam a cisco routerhez.

A munkacsoport neve mindkét gépen ugyanaz.

Az 1. géppel létrehoztam egy otthoni csoportot, de a 2. géppel nem tudok csatlakozni az otthoni csoporthoz, mert nem látja a hálózatot.

Segítsetek légyszi , hogy melyik gépen mit kell beállítani, hogy a két gép lássa egymást.

Ha a cisco-ban kell valamit beállítani azt is írjátok meg.

Nem tudom milyen info kellene még, úgyhogy, ha kell még valami kérdezzetek.


2016. ápr. 20. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak fájlmegosztás kell. Én semmi mást nem csináltam csak mindkét gépen megosztottam azokat a meghajtókat vagy mappákat amit kell és kész. Azután sima fájlkezelőbe már láttam is őket a másik gépről. Win7- en ez nagyon egyszerű.
2016. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!